Corona Günlerinde Nasıl Giyinmeli?

0
53

Bütün dünyayı etkisi altına alan ve dikkat edilmezse ölümlerle sonuçlanan covid-19, bilinen adı ile coronavirüs, bazı ülkelerin dışarı çıkma yasağı getirmesine varan önlemlerle kontrol altında tutulmaya çalışılıyor. Bu süreçte yetkililerin yaptığı açıklamalara dikkat etmek ve uyarılara uymak konusunda bütün dünya hassasiyet gösteriyor. Ülkemizde henüz 18 vakanın resmi olarak açıklandığı bugünde nasıl giyinmek gerektiğine değinmek istedik.

Kalabalık ortamlarda bulunulmamasına dikkat edilmesinin, sosyalleşmeye bir müddet ara verilmesinin sık sık belirtildiği bu dönemde dışarıdaki işlerinizi en hızlı ve pratik bir şekilde halledip, eve dönme isteğinize en uygun tarz spor kıyafetler olacaktır. Market alışverişi gibi efor sarf edilen ve bir diğer yandan da çabucak bitmesi istenilen işleriniz için spor ayakkabı giymek doğru bir seçimdir. Topuklu ayakkabılar zorlayıcı olurken zaten stresli geçen Korona günlerinde daha da strese girmeyi önlemiş olursunuz. Sweatshirtler ve eşofman altları ile bol kesim pantolonlar da iyi bir tercih olacaktır.  

Rahatlığın Ön Planda Olduğu Günlerde En iyi Seçim Spor Kıyafetler

Kapüşonlu sweat seçimleri Mart ayının değişken havası için idealdir. Oldukça hızlı hareketlerle en kısa sürede çok fazla iş yapmaya odaklı geçen dışarıdaki hayatta yağışlı günlerde bir de şemsiye ile uğraşmak istemiyorsanız hem içinizi ısıtacak hem konforlu hem de kullanışlı olan bu tarz modeller çok iyi oluyor. Eşofman altı ile kombin yapabileceğiz gibi kot pantolonlarla da rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Evde ise rahat tarzınızı sürdürmeniz için uygundur. Tek bir modelle evde, dışarıda ve işte şık, rahat, tarz, modern duruşunuza gölge düşürmeden günlerinizi sürdürebilir ve yaklaşmakta olan sıcak günlere kadar soğuk havadan da yağıştan da korunmuş olursunuz.

Güzel günlerinizi tarzınızdan ödün vermeden sürdürmeniz için özel tarzı ile online satış yapan https://www.fashpos.com/sweatshirt-modelleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.