Cesur Şıklığı Destekleyen Ceket Modelleri

0
145

Sahip olduğunuz özgüveni sergileyen kıyafetler arasında başı çeken ceket, her ortamda giyilebilir oluşu ile daima talep görmektedir. Geçmiş zamanda yalnızca erkeklere ait olduğu kabul edilen bu model, çağın değişmesiyle birlikte modanın da bu değişime uyması sayesinde artık kadınların da giyebileceği bir üst giyim çeşididir. Öyle ki artık klasik giyinmenin, resmiyetin, özel gün ve gecelerin temsilcisi olan bu model, günlük yaşamın içinde de kendine yer edinmiştir. Her yaş grubunun çeşitli giyim türleri ile değerlendirdiği model bazen abiye bazen ise spor tarzı ile her ortamda kendini gösteriyor.

Bazen evde, bazen işte, bazen arkadaş ortamında sohbet ederken, çocuklarla vakit geçirirken, aile ile otururken, yoldayken, tatildeyken kısacası her an kaliteli ve şık ürünlerimize erişebilecek ve stilinize uygun modellerimizle gardırobunuzu donatacaksınız. Üstelik gece modası denilince tarzınızla akıllara ilk gelen olacaksınız.

Alışılmışın Dışındaki Ceket Alternatifleri İçin Doğru Yerdesiniz

Moda yeniliklere çok açık bir kavram olduğu gibi ezbere dayalı anlayışı sebebi ile sürekli kendini tekrar ediyor. Birbirinin aynı modeller, aynı kumaşlar, desenler, renkler… Çemberin dışına çıkamayan tarzlar. Bizler buna son veren özel tasarımlarımız ile Uzak Doğu’dan, Yakın Doğu’dan, Avrupa’dan ithal kumaşlarımızla hem farklı hem özel hem kaliteli hem de şık modellerimizle arayışlarınıza cevap veriyoruz.

Modellerimizi tek başına kullanabilir, fermuarlı oluşundan gelen kolaylıkla dekolte oranını ayarlayabilirsiniz. Bazı anlar ise kombin yapacağınız kıyafetlere bağlı olarak askılı, büstiyer, tişört, bluz veya gömlek kullanarak da tamamlayabilirsiniz. Bizler tasarımlarımızda sizlere sınır tanımayan kombinler yapabilmeniz için yardımcı olan hatlar, modeller, kesimler, detaylar sunmayı da en az şıklık ve kalitemiz kadar ön planda tutuyoruz.

Bu Beden Tam Size Göre

Bel hizasında, bel üstünde, bel altında farklı boylarda ceketler gibi farklı kumaşlar ve renklerle de aradığınız güzelliği sayfamızda bulacaksınız. 36 beden, 38 beden, 40 beden ve 42 bedenlerle zarif modellerimizi iki beden arasında kalan kadınlar için size 1 ve size 2 olarak çift beden alternatifiyle fonksiyonel hâle dönüştürüyoruz.

Alınan kilolar, değişken ruh halleri, bulunacak olan ortam, sarf edilen efor, hareketlilik, günün yoğunluğu derken bazen her zaman giymekten memnun olduğumuz ve sorun yaşamadığımız kalıbın dar geldiğini hissetmeye başlarız. Böylesi anlarda dahi rahatlığınızın daima devam edebilmesi için çift bedenli tasarımlarımız kurtarıcı oluyor. Mevsim geçişlerinde, kış aylarında serin yaz akşamlarında her zaman kullanılabilir olan modellerimiz tarzınızı en iyi şekilde yansıtacaktır. Şık olmanın verdiği güven ile etrafınıza yaydığınız ışığın etkisi bütün çevrenizi etkilerken, bu pozitif enerjinin başarısını hayatınızın birçok anında fark edeceksiniz. Ceket, tarzındaki detaylar bütünü bir araya geldiğinde başlıca bir şıklık ve özgüven timsali olurken, markamızın imzası ile kaliteli duruşun asaletini sergileyecektir. Her kadının gardırobundan bulundurmak isteyeceği bu model hem star parça hem kurtarıcı parça hem joker parça nitelikleri ile pratik bir giyim için de ilk sırada yer almaktadır. Jean ve tişört ile müthiş üçlü olan ceket, kumaş ve bluz ile de muhteşemliğinden ödün vermiyor.