Ceket Tercihiniz Tarzınızı Yansıtır

0
148

Geçmişin esintilerini günümüzde hissettiren ceket, modası asla geçmeyen sürekli güncel kalmayı başaran, kendisine duyulan ihtiyaç oranı ile daima zirvedeki yerini koruyan bir modeldir. Uzun bir serüvene sahip olan karşı konulamaz şıklığın temsilcisi bu model, modanın yön vermesi ile bazen blazer, bazen bomber, bazen kruvaze bazen ise uzun boy ölçüsü ile her zaman tercih edilmeyi başarmıştır. Spor giyimde de klasik giyimde de yeri olan model, resmi ziyaretlerin ve günlerin sözsüz giyim kuralıdır. Unisex bir kullanım alanı bulanan model erkek ve kadın giyimin en fazla ihtiyaç duyulanlarındandır.

Jean üstüne, kumaş üstüne, payetli kumaş üstüne kısacası hemen her türden kumaş ve dokuma modelinin üstünde uyum sağlayabilecek olan ceket modelleri, pantolon ve etekle kullanılabilir olmasının yanı sıra elbiseler ve tulumlarla da kullanılabilir. Abiye modellerin üstünde dahi görmenin mümkün olduğu bu joker parça, her kadının gardırobunda bulundurmak isteyeceği türdendir. En zor, en aceleci, en hazırlıksız veya uzun dönem hazırlık gerektiren davetlerin dahi kurtarıcısı olan ceket, farklı boy ölçüsü ile tarz değişikliğine de gitmenize yardımcı olmaktadır. Cep detayları, düğmeleme modeli, kesimleri, renkleri, süslemeleri ve daha nice detaylar bütünü ile vazgeçilmez kıyafetlerinizden olmaktadır.

Maskülenden Gelen Cazibe; Ceket

Web sitemizin ilgili sayfasında her zaman rahatlıkla giyebileceğiniz ceket modellerimiz bulunmaktadır. Özel payetli kumaşı ile ışıl ışıl ve canlı bir görünümü olan tasarımımızdaki bomber kol ağızları, yakada fırfır ve fiyonk birçok modelin harmanlanması ile oluşan şıklığın temsili oluyor. Fırfır detayların hareketli yapısı, dinamik görünüm kazandırırken bir diğer yandan da modele masumiyet katıyor. Payetler şıklığın en gösterişli hâlini sunarken diğer yandan hem gece hem gündüz giyilebilir çok amaçlı kullanım sunuyor. Yakadaki fiyonk parçaları ise sevimliliğe asilik kazandırıyor. Her açıdan değişik şekillerde kullanılabilir olan ceket tasarımımızdaki metal fermuar ise bomber kol ve etek ağızları ile bütünleşerek spor kullanıma da uygunluk gösteriyor. Eteklerle kombin yapılabileceği gibi kot pantolonlarla da kombin yapılabilir olan modellerimiz her kadının kullanmaktan çok fazla keyif aldığı ürünlerimizdendir.

Şıklığın sınırlanmaması için 36 beden, 38 beden, 40 beden ve 42 beden kalıplarımız ile online alışveriş sitemizde satış yapıyoruz. Modellerimiz, 1 beden küçük ya da 1 beden büyük olarak giyilebilir ölçülerde olduğundan size 1 ölçüsü ve size 2 ölçüsü ile size sunulmuştur. Böylelikle ara bedenlerde olduğunuz dönemlerde sorun yaşamaz, her zaman kullanabilirsiniz. Bazen aynı modeli daha dar kullanmak veya daha bol kullanmak isteyen hanımların da olabileceğini düşündüğümüz için böyle bir ölçü ayarlaması yaptık. Bizler ürünlerimizde şıklık ve kalite kadar ürünün fonksiyonel olarak da kullanılabilir olmasına büyük oranda önem veriyoruz. Kullanışsız ve rahat olmayan bir kıyafetin ne kadar mutlu edebileceği düşüncesi ile her zaman mutluluğunuzu arttırmaya yönelik çalışıyoruz.

Fashpos olarak, tasarımlarımızda kullandığımız kumaşlarımızı ithal seçiyoruz. Kaliteli tasarım anlayışımız ile hazırladığımız ithal kumaşlı modellerimizdeki aksesuarlarımızı da yine ithal olarak temin ediyor ve detaylarla bezeleri kusursuz bir şıklık sunuyoruz. Her sezon şıklığınızı kaybetmeden sosyal ve iş yaşamınıza devam edebilmenizin sırrı olarak markamızın imzasını taşıyan parçalar ile adınızdan sıklıkla söz ettireceksiniz. Onlarca farklı modelimiz arasından renk tonları bakımından ve model bakımından size hitap eden ürünlerimize yalnızca bir “tık” ile erişebiliyor olmanın keyfini çıkarırken online alışveriş yapmanın sağladığı avantajlardan da yararlanacaksınız.

Fashpos Farkıyla Günün ve Gecenin Yıldızı Sizsiniz

Ceket, yaş ve yer kavramı olmadan kullanılabilir bir model özelliğine sahiptir. Hem cinsiyet ayrımı olmayan hem de yaş ayrımı olmayan bu model ciddiyetin simgesidir. Bizler böylesi bir genel üst giyim modeliyle harikalar yaratabilmeniz için beğeninize çeşitli modeller sunuyoruz. Cep detayları ile iş hayatında birçok zaman çanta veya cüzdan kullanma ihtiyacını ortadan kaldırabildiğimiz gibi günlük yaşamda da daha rahatlık sunuyoruz. Özellikle hareket özgürlüğü sunarken, klasik modellerden biraz daha uzaklaşarak cepli modellerimizle kadın giyime daha modern bir hava katıyoruz.

Daha şık ve daha kaliteli giyimden uzak kalmamanız için yapmış olduğumuz büyük indirimlerle bütçenizle dost bir anlayış hizmeti de sürdürmekteyiz. Sipariş verdiğiniz ürünlerde ise adresinize teslim kargo güvencesinin sunduğu kolaylıkla artık birer Fashpos müşterisi olmanın keyfini sürdüreceksiniz.

Estetik duruşunuzu tamamlayan ürünlerimiz ve daha nicesi hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için hazırladığımız ürün detay sayfalarımızda, ürünümüzün model üzerinde sergilendiği farklı açılardan çekilmiş fotoğraflar bulunmaktadır. Böylelikle online alışveriş yapmak istiyor fakat üzerinizde nasıl duracağını merak ediyorsanız değişik açılardan çekilen fotoğraflarımızı zihninizde oluşan soru işaretlerini giderecektir. Ayrıca ceket tasarımımızı üzerinde sergileyen modelimizin ölçüleri de verilen ürün detayı bilgi sayfasındadır. Yapacağınız alışverişte yanlış beden seçimini en aza indirmek ve hatta hatasız bir seçim yapabilmenizi sağlamak için beden tablosu bilgilerimiz de sizlere sunduğumuz hizmetlerimizdendir. 

Ceketlerimizde cildinizin tahriş olmasını önleyen astarlarımız yalnızca cildinizi koruyan bir amaç taşımakla kalmıyor. Tek başına bir üst giyim eşyası olarak kullanabileceğiniz gibi giyilen basic tişört, askılı ve diğer ürünlerle de uyum sağlayabiliyor. Bazı zamanlar ise vücut ısınızın artarak ceket çıkarmaya karar verdiğinizde, iç ve dış olarak her açıdan şık bir ürün olduğunu vurguluyor. Bu sebeple tasarımlarımızda her yönden güzel bir görünüm olmasına önem veriyoruz.

Tek başına star parça olabileceği gibi herhangi aksesuar kullanımına ihtiyaç dahi duyurmayan ürünlerimizdeki ışıl ışıl pullar, taşlar, kristaller en güzel aksesuarlardandır. Her zaman aynı tasarımda farklı renk kullanmaya önem veririz. Saç renginizle, ten renginizler, tarzınızlar daima uyumlu olabilmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Bu çağlar öncesinden gelen modanın en güncel halini üstünüzde taşımanızı sağlayan tasarımlarımız sayesinde her zaman modern şıklığın temsilcisi olacaksınız. Çevreniz tarafından takdir edilen tarzınız, stilinizle gurur duymanızı sağlayacaktır. Bizler sizin için Dünya modasını takip ederken, gelişmelere kendi tarzımızı ekliyor ve tasarımlarımıza ithal kumaşlarla hayat veriyoruz. Minimal nakışlarla göz kamaştıran bir güzellik elde ediyor ve ona sahip olmanız için hizmet veriyoruz.