Bluz Giyerek Kazanılan Şık Stiller

0
135

Ruhun asi yanını yansıtırken bir yandan yumuşak yapısını sergileyen bluz modelleri ile günün her anında kendinizi iyi hissedeceksiniz. Volan kesimlerin, kruvaze modellerin, korsajlı hatların bambaşka dünyasına doğru çıktığımız yolculuğumuza Fashpos olarak sizlerle birlikte devam etmek istiyoruz. Kıyafetlerin bir ruhu olduğuna inanıyor, bu inancımızı tasarımlarımızda yaşatıyoruz. İnsanın yaşadığı zaman içerisinde kazandığı anılarını her zaman taze tutacak tasarımlarımızla geçmişten, günümüze ve geleceğe yöneliyoruz. Modanın tarih sahnesine çıkması ve akabinde gelişen olaylar serüveninin bir parçası olarak ürünlerimizde her zaman yeninin ve geçmişin görkemli havasının esmesini istiyoruz. Bizler her biri alanında uzman kadromuz ile baştan sonra profesyonel dokunuşlarda bulunuyor ve yurtdışından ithal kumaşlarımızla en özel, en güzel, modern, modanın takipçisi, rahat ve özgürlüğüne düşkün, en kaliteli şık ürünlerle yelpazemizi zenginleştiriyoruz.

Detay Bütünlüğünden Gelen Bluz Dikimi

Bluz modelleri için özenle hazırladığımız web sitemizin ilgili sayfasında her biri farklı bir dokuda, özellikte olan ithal kumaşları yine ithal el işlemesi nakışlar ile buluşturuyoruz. El dokuması %100 pamuklu kumaşlar, saten kumaşlar, crushlı satenler, %100 polyesterler, jarse ve saten astarlar, ipekler, tüller, scubalar ve diğer dokuların hayat verdiği kumaşlarımızla en sade modelden, en görkemliye uzanıyoruz.

Bluz dikimi yaparken, kumaşların özelliklerine en uygun iplikler ve iğneler tercih edilmektedir. Her kumaşın dokuma türü farklı olacağından iplik kalınlığı, türü ve tipi de farklı olmaktadır. Yine aynı şekilde dikim esnasında dikiş yerlerinde deforme olmuş görünümünü yaşatmamak için en ideal iğne ölçüsü tercih edilmektedir. Her bir detaya dikkat edilerek, detaylar bütünlüğünden gelen bir şıklık olarak son hâlini alan Fashpos imzası taşıyan modellerimizi diğer ürünlerimiz ile kombin yaparak her gün farklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Üst parçası olarak kullanacağınız bluzlarımızı bazen kotlarla, bazen diğer kumaş türleri tercih edilerek tasarlanan pantolonlarla, bazen eteklerle tamamlayabilirsiniz. Alt parçalarda değişiklik yaparak kombin çeşitliliğine fırsat tanıyan bluz modelleri, yine aynı kumaştan tasarlanan ürünlerle de kullanılabilir. Böylelikle takım uygulaması da yapabilirsiniz. Dolabınızın star parçaları arasında yer alacak olan tasarımlarımızda sadeliği de gösterişi de sıkmadan, abartmadan tam kıvamında yaşatıyoruz.

İthal kumaşlarımızı Uzak Doğu ve Yakın Doğu’dan özel olarak seçiyoruz. Sınırlı kumaşlarımızla dönemsel kreasyon hazırlıyor ve kişiye özel denebilecek tasarımlara imzamızı atıyoruz. Bulunduğumuz mevsim için ise sağlıktan ödün vermeyen, hava şartlarına elverişli, daha rahat bir yaşantı sürdürebileceğiniz kumaşlar tercih ediyoruz. Yaz aylarının sıcak ve nemli günlerinde cildi rahatsız etmeyen, tene nefes aldıran Dünya’nın Yakın Doğu’su Hindistan’da %100 pamuk ipliğinden dokunan koton kumaşlar tercih ediyoruz. Yoğun tempolu anlarda dahi her an rahatlık veren koton kumaşlı bluzlarımızdaki pileli-fırfırlı yakalar ve karpuz kollardan gelen hafif bir Retro havası estiriyoruz.

Son zamanların trendi olan minimal şıklığın güzelliğini de es geçmiyor ve pamuklu modellerimizde ince el işlemeli ithal boncuk detayları bulunduruyoruz. El işlemesi nakışlarımız da bluzlarımız gibi tarafımızdan tasarlanıyor ve kumaşlarımızın türüne, rengine uygun olarak tasarımlarımıza hareket kazandırıyor.

Sadeliğin Tebessüm Ettiren Detayı; İthal El İşlemeli Bluzlar

Gerek koton kumaşlarımızda gerekse saten ve aplikeli kumaşlarımızda kullanmayı tercih ettiğimiz nakışlarımız sadeliğin içinde gülümseten bir detay oluyor. İthal saten kumaşlarımızı tercih ederek tasarladığımız bluz modellerimizi resmî ortamla rahatlıkla giyebileceğiniz gibi günlük yaşamınızda da zorlanmadan giyebiliyorsunuz. Arkadaş toplantılarında, özel davetlerde, akşam aktivitelerinde kısacası yaşamınızı sürdürürken içinde bulunduğunuz her zaman diliminde kullanabilirsiniz. Yaka detayı ile hafif bir Retro esintisinin mevcut olduğu fakat bir o kadar da masumane bir sevimlilik kazandıran diğer yandan ise resmi ortamlarda gereken ciddi görünüme uygun olan saten bluz modellerimizdeki truvakar kol ve dirsek kısmındaki yırtmaç hareket özgürlüğü kazandırmaktadır. Rahat hareket edebilme özelliği sunan yırtmaçlı kollarda zarif görünüm asla bozulmamıştır. İş hayatında çalışma kolaylığı, trafikte araç sürebilme kolaylığı, çocuğunuzla birlikte zaman geçirebilme ve birçok alanda kısıtlanmadan hareket edebilmeyi sağlarken ayrıca kıvamında bir kol yırtmacı ile bluzda aranılan detay bulunmuştur.

Farklı renk alternatifleri mevcut olan tasarımlarımızı yılın her döneminde sıkıntı duymadan giyebilirsiniz. Ekru, yeşil, pembe, mor, gri, lacivert, siyah başlıca tercih ettiğimiz renklerimiz arasındadır. Pastel tonlar ile yumuşak tonların bulunduğu bluz kategorimizde alışveriş yapma kolaylığını sunan sitemizde indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ürünlerimizin siparişini yalnızca birkaç “tıklama” ile verebilirsiniz. Bu aşamada dikkat etmeniz gerekenler arasında beden ölçünüz ön plana çıkmaktadır. 36 beden ve 38 beden ile 40 beden ve 42 beden ölçülerinde 4 farklı kalıpta şıklığına dikkat eden hanımların isteklerini karşılıyoruz. Ürünlerimizin detay sayfasında model üstünde sergilenen parçanın üstünüzde nasıl durabileceğini tahmin edebilmeniz için ayrıca modelin boy, göğüs ve bel ile basen ölçülerini de belirtiyoruz. Böylelikle satın aldığınız üründe yanılma payınızı azamiye indirmiş oluyoruz.

Sıfır kollu, düşük kollu, kısa kollu, uzun kollu ve truvakar kollu modellerimizde yaka kesimlerindeki değişiklik, mutlaka daha şık bir görünüm kazandırmak üzere yapılan çalışmalar sonrasında belirlenmektedir. Pantolon, Jean, mini etek, uzun etek hatta şort ile tamamlandığında şıklığından asla ödün vermeyen modellerimizde en belirgin özelliğinden en ufak özelliğine kadar ithal malzeme kullanılmaktadır.

Fashpos Şıklığı Bluz Konforuyla Buluştu

Hem rahat hem dikkatleri üstünde toplayan hem el işlemesi nakışlarla bezeli, renkleriyle de iç huzuru veren bluz modellerimiz arasında bulunan korsaj avantajı ile formunuzu sergileyeceksiniz. Korsaj ile bel hattını ortaya çıkaran iddialı modellerimizi büzgülü kollar ile hareketlendirdik ve straplez yaka ile cesurlaştırdık. İşleme detayları ile ışıltılı ve minimali bir arada bulundurarak sade korsaj bluzumuza renk kattık. Sadeliğindeki gizemli duruş başka parçalar ile kombin yaparken heyecanlandıracaktır. Sizi her kombinde yeni bir tarz, yeni bir heyecan ile saracak olan modellerimizin kalıpları göğüs ölçüleriniz göz önünde bulundurularak ayarlanmıştır.

Saten şıklığının sarsılmaz tahtında oturmanıza yardımcı olan modellerimizi daha yakından inceleyebilmek için web sitemizde gezinebileceğiniz gibi mağazamızı da ziyaret edebilir ve ürünleri deneyebilirsiniz. Ayrıca transparan nitelikli aplike nakışlı kumaşlardan tasarladığımız bluzlar için de günlük giyime uyumlu olabilmesini sağlamak adına sizlere iç saten astar hediye ediyoruz. İç astarımızı korsaj büstiyer olarak tasarlayarak görünümdeki şuhluğu arttırdık.