Balıkçı Yaka Kazaklar Geri Döndü Peki Nasıl Kombinlemeli?

0
136

Yeni mevsimle birlikte 2019-2020 sonbahar-kış kreasyonu trikoların, kazakların ve mevsimin ruhunu yaşatan kıyafetlerin de vitrinleri süslediği bir dönem oldu. Yeni sezonda sonbaharın etkisinin artık geride kaldığı ve soğuk kış günlerinin kendini oldukça fark ettirdiği günler yaşarken, balıkçı ve boğazlı kazakların geri döndüğünü görüyoruz. Kadın, erkek fark etmeksizin modanın trendlerinden olan balıkçı yaka kazaklar, boğazlı kazak sevenlere de hitap ediyor. Üstelik daha hafif bir yaka özelliğine sahip olduğu için boğucu bir görünümü de yok.

Balıkçı yaka kazakları her kıyafetle kombin etmek mümkündür. Eteklerle ve pantolonlarla çok yakıştığı gibi eşofmanlarla dahi tamamlanabilir bir modeldir. Tulumlarla ve askılı elbiselerle de kombinasyonu kusursuz olan bu model, başarılı bir şıklık kazandırıyor.

Yumuşaklığı ile Şık Duruş Kazandıran Modeller

Etekle kombinlerken eteğin tarzına bağlı olarak spor ya da klasik stile uyum sağlarken, yine eteğin tarzına bağlı olarak günlük moda, ofis modası ve gece modası için ideal bir alternatif sunuyor. Yalnızca triko ve yün kazaklarla sınırlı kalmayıp, ayrıca kadife dokumalar, scuba kumaşlar ve diğer dokumaların kullanımıyla da tasarlanan balıkçı yaka modeller, yarım boğazlı ve dik yaka olarak da modaya yön veren tasarımlara sahiptir.

Pantolon ile tamamlanan modeller daha spor bir görünüm kazandırıyor. Özellikle de Jean pantolonlar tatil günleri şık olmanın iyi fırsatını sunuyor. Postallarla, botlarla, butilerle, loafer ve sneaker ayakkabılarla oldukça şık duruyor.

Minimal takılar kullanmak daha zarif bir ifade kazandırırken, zamanı geçmeyen her dönem beğeni kazanan ve şık duran halka küpeler de bu modeller için ideal bir tasarımdır.

Küçük taşlı küpeler ise adeta bu tarz boğazı kapatan modeller için tasarlanmış gibi özeldir. Her renk tonu ile çalışılmış olan bu modeli her renkten kıyafet ile tamamlarken, dış giyimde ise deri ceket oldukça auralı bir gösteriş kazandıracaktır.

Triko modellerimiz https://www.fashpos.com/triko-modelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.