Aktüel Kadının Tarzı Yeni Sezon Gömlek Modelleri

0
143

Güncel imajı beğenenlerin tarzı olan gömlek, asil bir duruşun simgesi olurken, işine önem verenlerin de vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır. Sert hatlar sevenlere erkek yaka modeller, daha uysal modeller tercih edenlere bebe yaka modeller, yenilikçilere yaka detayı daha yüzeysel tutulmuş modeller sunan 2019 sonbahar-kış sezonunda çizgili gömlek bayan kıyafetleri arasında en çok tercih edilenler arasında ilk sırada yerini alacağa benziyor. Aktüel anlayışı bir hayat misyonu hâline getirenler içinse bayan gömlek modelleri uzun kollu en çok giyilecekler listesinde ilk sırayı zorluyor.

Beden Tablonuzu Bilirseniz Doğru Kalıbı Seçersiniz

Günün her anında giyilebilir olması ile büyük rahatlık ve pratiklik sunan bu üst giyim çeşidinde kıvrımlı hatların rahatsızlık vermemesi için gömlek seçimi yaparken öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken, göğüs ve kol boyu ölçülerinin doğru bilinmesidir. Sipariş vermeden önce deneme şansınızın bulunmadığı online alışverişlerde satın alma öncesi bir mezura ile göğüs çevrenizi ölçerek vücut proporsiyonunuza uygun ideal seçimi yapmış olursunuz. 102 cm ile XS beden, 106 cm ile S beden, 110 cm ile M beden, 114 santim ile L beden, 118 cm ile XL bedene karşılık veren beden tablosu gömlek modelleri arasından tercih yaparken tedirgin olmanızı önleyecektir. Emin adımlarla alışverişinizi sürdürebilmenin en iyi yolların bir diğeri de kol boyu ölçümü yapmaktır. Giyilebilir moda anlayışını kalitesi ile üst sınıfa taşıyan ve aktüel tarzın hâkim olduğu bir stile sahip olmanızı en uygun fiyatlarla en sıra dışı tasarımlara taşıyan Fashpos, bu sezon da stilinden ödün vermeyen siluetler için yeni kreasyonunu hazırladı.

Modayı Takip Etmenin En Uygun Fiyatlı Ayrıcalığı

Ürünlerine online mağazasından kolaylıkla ulaşabileceğiniz Fashpos, bayan gömlek modelleri ve fiyatları için en başarılı adreslerdendir. Tamamen ithal ürünlerle tasarlanan trend gömleklerin bulunduğu sitesinde alışveriş yapmayı keyifli hâle dönüştüren uygun fiyatlarıyla gardırobunuza kaliteyi getiriyor. Giydiğinizde vücudunuzun beğenmediğiniz bütün kıvrımlarını kamufle eden özellikteki kumaş niteliklerinin, tasarımı etkisi altına alan modeller, gününüzün kurtarıcısı olacaktır.

Şehre dönüşün yoğunlukta olduğu dönemlerin bir numaralı kıyafetlerinden olan gömlek, ayrıca okula dönüş döneminin de en iddialı parçalarındandır. Kombin yapmada sonsuz seçenek alternatifi sunması, inceliği, mevsime uyum sağlaması, iş hayatının, çalışan kadının, tatil ruhu taşıyanların, sosyal aktivitelerden uzak duramayanların dolabından eksik etmeyeceği gömlek, her aksesuarın yakıştığı nadir kıyafetlerdendir. Gösterişli ve abartılı takıları kaldırabilirken, minimal çizgileri beğenenlerin tercihlerinden olan ufak detayları sergilemek için de ideal parçalar arasında bulunuyor. Uzun, midi, mini fark etmeksizin, spor ya da klasik olmasına aldırış etmeksizin kombin yapabileceğiniz gömlekler ceketler, hırkalar, pantolonlarla da birbirine bağlı bir çift imajı oluşturacaktır.

Bu Gömleklerin Ruhu Var

Fashpos farkı ile tasarlanan yeni model gömleklerde yaşayan bir ruh var. Marka, kumaşın ruhu olduğuna inanan modelistler tarafından özenle hazırlanan yeni ürünlerini modanın takipçilerine sunmanın heyecanını yaşadığı bu günlerde kaliteye en uygun fiyatla nasıl sahip olabileceğinizi de sergiliyor. Alışveriş yapmak için en güzel zaman olduğunu düşünen stilistler, sezon sonundan yeni sezona “merhaba” diyor. Bu selamlaşmaya siz de katılarak, güzelliğinize uzanan bir yolcuğa çıkabilirsiniz.