2020 Yılbaşı Elbise Modelleri

0
183

Yeni yılı karşılamak üzere yapılan etkinliklerin başladığı bir sürecin içindeyiz. Şimdiden “yılbaşı kutlamasında ne giysem?” sorusu bir derde dönüşmeye başlıyor. Sadece günler kalan yılbaşı kutlamasında 2020 modası geçmiş yıllardaki gibi yine abiye konseptli olsa da bu yıl farklı bir tarz ile sadelikten gelen şıklık da trend oluyor.

Düz renk üzerine yalnızca tasarımın çizgileriyle oluşturulan modada işlemelerden, pullardan, taşlardan ve derin dekolteden biraz daha uzak duruluyor. Minimal çizgilerin çok yoğun olduğu son yıllarda bu etki şatafatlı yılbaşı kutlamalarında da kendine kıyafet alanında yer buluyor.

Daha çok mini boy elbiselerin tercih edildiği 2020 yılbaşı modasında, tüller ile kazandırılan transparan detaylar da çok beğeniliyor. Kolları tüm tül ya da kollarında tül detayları bulunarak transparan bir stilin sahibi olan mini boy elbiselerde dekolte yine tül fon ardından kendini en gizemli hâliyle sergiliyor.

Tüller, Taşlar, Payetler ve Saçaklar Minimal Çizgilerle Yılbaşında Kutlama Yapıyor

2019 abiye modasında yavaş yavaş 2020 modasının fragmanını izlediğimizi yeni yılla birlikte gelen trend modellerden fark ediyoruz. Çok fazla tül ve kumaş birlikteliğinin kullanıldığı yeni dönemde iplikten oluşan saçaklar da bir o kadar kullanılıyor.

Ayakkabı seçiminiz tamamen size kalıyor. Kovboy botlarının, çizmelerinin asi duruşu ile birlikte yansıttığı şık ve auralı duruşu yeni yıl kutlaması için tercih edebilirsiniz. Dansı bol, hareketli bir gece geçirecekler için ideal bir seçim olacaktır. Özellikle de topuk boyundan gelen rahatlıkla gecenin sonunda yüksek topuk şıklığının ayaklarınızda ve bedeninizde bıraktığı yorgunluğun önüne geçmiş olursunuz.

Aynı gece elbiseniz, ayakkabınız kadar çantanızın da konsepte uygun olması gerekmektedir. Bütün bir yılı karşılayacak olan o ilk dakikalarda şıklığınızdan bir an ödün vermemek için trend modelleri tercih etmenizde fayda vardır. Sonuçta o gece çekilen bütün fotoğraflar geleceğe dair bir anı olarak kalacaktır. Fotoğraflarınızda dönemin modasını yansıttığınızı görmek ise gülümsetecektir. Tıpkı aile fertlerimizin kıyafetlerini fotoğraflardan gördüğümüzde yüzümüzdeki o hoş ifade gibi…