2020 Yaz Tatili Ne Zaman ve Yaz Trendlerinde Neler Bekliyor?

0
136

Uzun süren ve bir hayli de yorucu geçmekte olan 2019-2020 eğitim öğretim yılının son ders zili ne zaman çalacak? Sömestr tatilinin dolu dizgin geçtiği günlerde şimdiden bir sonraki tatilin ve oldukça da uzun sürecek olan yaz tatili ne zaman sorusuna 19 Haziran 2020 tarihi ile cevap verildi. Bu yıl ilk defa uygulanmakta olan Kasım, sömestr, Nisan ve Haziran tatili süreleri belirlendi. Sıcacık yaz günlerinde eğlenceli bir dönem geçirmek için yalnızca birkaç ay kaldı. Uzun sürecek olan yaz tatili ile birlikte şıklığına önem verenler için de ilkbahar-yaz modasının şimdiden kendisini belli ettiğini görüyoruz.

Modaevlerinin defilelerinde ve yaz konseptine dair yapılan röportajlarda çiçekli elbise modasının yeni sezonda da kendisini göstereceğini görüyoruz. Cıvıl cıvıl, sıcak renk tonlarıyla tasarlanan kıyafetlerde elbiseler ve pantolonlarla birlikte oversize tişörtlerde oldukça hareketli bir sürecin hazırlığı yapılmaktadır.

Plaj Esintisi Şehre Vuruyor…

2020 sonbahar-kış sezonunda da trend olan turuncu tasarımlar, 2020 ilkbahar-yaz modasında da trend olacak. Güneşin rengini doyasıya göreceğimiz yeni sezonda minimal çizgiler hüküm sürmeye devam ederken, plaj havasını şehre taşıyacağız.

Plaj çantaları ile şehir içinde gezinebilecek, çabasız şıklığımızla her defasında takdir göreceğiz. Abartılı ve aşırı özen gösterilmiş kombinlerin bir nebze eleştirildiği bir dönemdeyiz. Çabasız, özensiz ama şık ve sade güzelliğin beğenildiği çağımızda ojelerden makyaja, ayakkabıdan çantaya, takılardan saç şekillerine kadar her zaman sade, renkli, modern ve zamansız bir çizgide olmanızın yararını göreceksiniz.