2020 Yaz Modasına Yön Veren Tarzlar

0
80

Son zamanlarda yaşanan pandemi sebebi ile karantina sürecinde geçen günler dolayısı ile bahar mevsiminin en neşeli günlerini evlerimizde geçiriyoruz. Daha neşeli ve daha nice güzel baharlar görmek için her bilinçli bireyin karantina kurallarına uyarak sürdürdüğü bu dönem uzmanlarca yaz aylarına doğru son bulacak. Bu dönemi ev kıyafetleriyle geçirirken, dışarıda geçirebileceğimiz doyasıya yaz mevsimini yaşayacağımız günlerde de kaldığımız yerden devam edeceğiz. Şıklığımızdan ödün vermeyeceğimiz yaz mevsiminde bizi yine geçmiş yılların renkli tasarımları bekliyor.

Oversize tasarımlarla basic tasarımların bir arada beğeni gördüğü 2020 yaz modasında jean şıklığı da kendisini gösteriyor. Özellikle de renkli tişörtlerle kombinlenen jean pantolonlar, elbiseler, tunikler, etekler ve gömlekler retro ile vintage esintilerini bu yaz da hissettirecek.

Retro tarz ile vintage tarz arasındaki çok ince olan o farkı kot modeller ile çok güzel ayrıştırabiliyorsunuz. Retro, eski modellerin yeniden üretilmesi olurken; vintage, eski kıyafetlerin tekrardan değerlendirilmesi oluyor. Vintage modellere en iyi örnek babaannelerimizin kıyafetleri oluyor.

Bu Yaz Jean ve Renklerin Kombini Popüler  

2020 yazında da eski tasarımların gülümseten detaylarını modern tasarımlarda yer yer görürken, saç modellerinde geçmiş yılların kısa saç modası devam ederken belirgin bir moda yok. Uzun, kısa; düz, dalgalı olarak herkesin tarzında özgürlüğe büyük önem verilirken yoğun buklelerden elde edilen kıvırcık görünümün çabasız güzelliği ise hâlâ 90’lı ve hatta ondan önceki yıllarda da olduğu kadar beğeni topluyor.

Renklerin, detayların, hareketli kesimlerin, rahat tarzların, yumuşak dokuların ve sonsuz bir özgürlüğün mevsimi olan yaz aylarında gündüz ve gece kombinlerinizi oluştururken tek parça ile bütün bir günü kurtarabiliyor olmanın rahatlığını da yaşayacaksınız.

Birbirinden özel tasarımlarla istediğiniz gibi bir mevsimin hazırlığını yapmak için https://www.fashpos.com/elbise-modelleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.