2020 Modasının Altın Değerindeki Uzun Gösteren Püf Noktaları

0
125

Yeni yılla birlikte yeni kombinler yeni tarzlar ve yeni bir moda başladı! Pastel tonların ağırlıkta olduğu kış aylarında bu yıl canlı renkler daha trend. Kış meyvelerinden olan portakal turuncusunu sık sık gördüğümüz bir kış modası var. Kazaklarda, elbiselerde, kabanlarda, sweatshirt ve şişme mont modellerinde her renk tonu ile gördüğümüz turuncu soğuk ve gri mevsimin iç sıkan günlerinde neşeli olmaya birebir!

Bu yıl şık giyinmenin püf noktaları ile birlikte daha zayıf, daha uzun ve daha auralı görünmenin de püf noktalarını sunan bir çalışma gerçekleştik. Modayı takip eden şık kadın siluetinizi modern bir duruş ile tamamlamak için trend modeller ve zamansız parçaların uyumunu bir araya getirmelisiniz. Oversize trend sweatshirt model ile skinny Jean zamansızlığını bir araya getiren kombin her zaman iddialı görünümünüz için gereken püf noktalarından oluyor.

Trend Modeller ve Zamansız Parçaların Popülerliği Bir Araya Geliyor

Birkaç ufak tüyo ile daha uzun gözükebileceğiniz ve daha zayıf görünüm kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Özellikle enine çizgileri olan kumaşlardan sakının. Elbiselerde, badilerde, pantolonlarda dikey çizgileri olan modelleri tercih ederseniz olduğunuzdan daha uzun görünmekle birlikte daha formda ve zayıf bir görünüm de kazanmış olursunuz.

Topuklu ayakkabı olmazsa olmazlardandır. Hem uzun görünüm kazandırır hem de daha dik ve kendinden emin bir duruş sergilemenizi sağlar.

Trend modeller arasında bulunan yüksek bel pantolon da daha uzun görünmeniz için iyi bir püf noktası olmaktadır. Özellikle bacak boyunu uzun gösteren bu model iyi kombinlendiğinde işin sırrını bilen moda uzmanı olduğunuza dair çevrenize sinyaller verecektir.

Kısa boylu hanımlar uzun ve bol elbiseler yerine daha basic, fit kalıplarda tasarlanmış olan mini elbiseleri tercih etmelidir. Bol elbiseler kısa boylu kadınları daha da kısa göstereceğinden istediğiniz şıklığı kazandırmamakla birlikte olduğunuzdan da daha kilolu gibi görünmenize sebebiyet verecektir. Giyeceğiniz elbise boyunun diz hizasında ya da diz üstünde olmasına önem vermenizde fayda vardır.

Vücut proporsiyonunuza uygun elbiseler için https://www.fashpos.com/elbise-modelleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.