2020 İlkbahar Sezonuyla Kazaklara Veda Zamanı Başladı

0
57

2020 ilkbahar – yaz sezonu ile birlikte doğa sevgimizi daha da ön plana çıkartacak olan tasarımlar kıyafetlerle dolaplarımıza ve hatta ev tekstili üzerine yapılan tasarımlarla da evimize de yansıyor. Tamamı çiçeklerle bezeli uzun, mini ve midi elbiselerle birlikte renkli tarzlar oluşturarak bütün kış mevsiminin iç karartan, gri ve puslu havasından kurtulmuş olacağız. Kırmızı, sarı, yeşil, pembe ve kırmızının yanı sıra mavi tonların da sık sık görüleceği bir sezona hazırlanıyoruz. Şimdiden vitrinlerde kısa kollu modellerin ve ince kumaşlı, yazlık modellerin sergilendiğini görüyoruz.

Yaklaşmakta olan yeni sezonla birlikte şu an içinde bulunduğumuz sezonun kıyafetlerine yavaş yavaş son veda ediliyor. İlk sırayı da kalın, yün ve polar dokulara sahip modeller alıyor. Kazaklarla yapılan kombinlere veda zamanının başlamış olduğu bugünlerde canlı renklerle tasarlanan turuncu, sarı, yeşil ve diğer renklere ağırlık verebilirsiniz.

Dolabınızı Değiştirirken Kıyafetlerinizle Oyun Oynayın

Artık kalın ve sıcak tutması için fazlaca üst üste giyilmiş olan kıyafetlerden bunaldığımız zamanlarda yalnızca kot ve üstüne dolabınızdan kaldırmayı planladığınız kazağı son kez giyerek vedalaşabilirsiniz. Kıyafetinizle aranızda geçen bu vedalaşmalar sizin için ufak ve eğlenceli bir oyuna dönüşecektir. Aylarca giydiğiniz kıyafetlerle yaptığınız kombinleri bir anda sonlandırmak ve dolabınızda keskin değişiklikler yapmak -özellikle de değişimi pek sevmeyen biriyseniz- zor gelebilir. Kıyafetinizle aranızda geçecek bu ufak oyunlar sayesinde kendinizi de gelmekte olan mevsime alıştıracaksınız.

Kıyafetlerden aksesuarlara, çoraplardan iç çamaşırlarına, çantalardan ayakkabılara kadar mevsime uygun bir stil oluşturarak her zaman ritmik, enerjik, mevsim ruhuna uygun ve modern bir kadın görünümü kazanacaksınız.

Yeni sezonda istediğiniz görünümü kazandıracak tasarımları www.fashpos.com adresinden inceleyebilirsiniz.